Vecka 49 (29 dec - 5 dec)
07 Tis 13.30-16.00 Allmänhetens åkning
    16.45-17.50 NIK U-lag 09-10-11
    18.00-19.00 A-lag Träning
    19.10-20.10 NIK U-lag 07-08
08 Ons 16.45-17.50 NIK U-lag 09-10-11
    18.00-22.00 A-lag match Gislaveds SK start 19.00
09 Tor 16.45-17.50 NIK U-lag 06-07
    18.00-19.10 A-lag Träning
    19.20-20.30 J-Laget
10 Fre 12.30-14.30 Allmänhetens åkning
    15.00-16.30 Hockeygymnasiet
    16.45-17.50 NIK U-lag 11-12-13
    18.00-19.00 NIK U-lag 08-09
11 Lör 07.00-24.00 Lillsjön Damklubben Luciabazar
    09.50-11.00 J-lags Träning
    13.00-15.00 B1 Match Falköping
    15.30-17.00 Allmänhetens åkning
12 Sön 10.00-11.20 Skridskoskolan kl. 10.00 - 11.20
    14.20-15.50 Rickard Karlsson
    16.00-19.00 A2 Match Grästorp
Vecka 50 (6 dec - 12 dec)
13 Mån 15.00-16.30 Hockeygymnasiet
    16.45-17.50 NIK U-lag 12-13
    18.05-18.55 J-lags Träning
14 Tis 13.30-16.00 Allmänhetens åkning
    16.45-17.50 NIK U-lag 09-10-11
    18.05-19.05 A-lag Träning
    19.20-20.20 NIK U-lag 07-08
    20.35-21.35 J-lags Träning
15 Ons 16.45-17.50 NIK U-lag 09-10-11
    18.00-22.00 A-lag match Töreboda HF start 19.00
16 Tor 16.45-17.50 NIK U-lag 11-12-13
    18.05-19.15 A-lag Träning
    19.30-20.30 NIK U-lag 07-08
17 Fre 12.30-14.30 Allmänhetens åkning
    15.00-16.30 Hockeygymnasiet
    16.45-17.50 NIK U-lag 08-09
18 Lör 10.30-14.30 Poolspel C1
    15.00-17.00 Kristofer Björklund
19 Sön 10.00-11.20 Skridskoskolan kl. 10.00 - 11.20
    12.00-13.30 Rickard Karlsson
Vecka 51 (13 dec - 19 dec)
20 Mån 15.00-16.30 Hockeygymnasiet
    16.45-17.50 NIK U-lag 12-13
    18.05-19.15 A-lag Träning
21 Tis 16.45-17.50 NIK U-lag 09-10-11
    18.00-02.00 Lillsjön Alva Mårtensson gym
    18.05-19.15 A-lag Träning
    19.30-20.30 NIK U-lag 06-07-08
22 Ons 16.45-17.50 NIK U-lag 09-10-11
    18.05-18.55 NIK U-lag 06-07-08
    19.10-20.20 A-lag Träning
Vecka 52 (20 dec - 25 jan)
27 Mån 18.00-19.10 A-lag Träning
28 Tis 18.00-19.10 A-lag Träning
29 Ons 18.00-19.10 A-lag Träning
    19.00-22.00 Ev träningsmatch mot Värnamo
30 Tor 18.00-19.10 A-lag Träning
    19.00-22.00 Ev träningsmatch mot Värnamo
Vecka 1 (27 jan - 2 jan)
03 Mån 18.00-19.10 A-lag Träning
04 Tis 18.00-19.10 A-lag Träning
08 Lör 13.00-16.00 B1 Match Borås
09 Sön 10.00-11.20 Skridskoskolan kl. 10.00 - 11.20
Vecka 2 (3 jan - 9 jan)
13 Tor 18.00-22.00 J18 Match Hanhals
16 Sön 10.00-11.20 Skridskoskolan kl. 10.00 - 11.20
    11.40-14.40 A2 Match Vänersborg
Vecka 3 (10 jan - 16 jan)
17 Mån 18.00-20.30 Hockeykonsulent Oskar Larsson
    19.10-20.10 Hockeykonsulent Oskar Larsson Ispass
21 Fre 19.00-22.00 A2 Match Skara
22 Lör 13.00-16.00 B1 Match Vänersborg
23 Sön 10.00-11.20 Skridskoskolan kl. 10.00 - 11.20
    13.00-17.00 J18 Match Partille
Vecka 4 (17 jan - 23 feb)
28 Fre 07.00-24.00 STT Cupen
29 Lör 07.00-24.00 STT Cupen
30 Sön 07.00-24.00 STT Cupen
Vecka 5 (24 feb - 30 feb)
06 Sön 10.00-11.20 Skridskoskolan kl. 10.00 - 11.20
    13.00-17.00 J18 Match Mölndal
Vecka 6 (31 feb - 6 feb)
11 Fre 19.00-22.00 A2 Match Tibro
12 Lör 13.00-16.00 B1 Match Ulricehamn
13 Sön 10.00-11.20 Skridskoskolan kl. 10.00 - 11.20
    13.00-17.00 J18 Match Halmstad
Vecka 7 (7 feb - 13 feb)
20 Sön 10.00-11.20 Skridskoskolan kl. 10.00 - 11.20
    13.00-17.00 J18 Match Grästorp/Vänersborg
Vecka 8 (14 feb - 20 mar)
27 Sön 10.00-11.20 Skridskoskolan kl. 10.00 - 11.20
Vecka 9 (21 mar - 27 mar)
05 Lör 10.30-14.30 C1 Poolspel
06 Sön 10.00-11.20 Skridskoskolan kl. 10.00 - 11.20
    11.40-14.40 A2 Match Trollhättan
Vecka 10 (28 mar - 6 mar)
13 Sön 10.00-11.20 Skridskoskolan kl. 10.00 - 11.20
Vecka 11 (7 mar - 13 mar)
20 Sön 10.00-11.20 Skridskoskolan kl. 10.00 - 11.20
Vecka 36 (29 sep - 4 sep)
08 Tor 15.00-21.00 Lillsjön Tr. Kommun Sanna Kansliefunktionen